Hakkımızda

Bugüne kadar birçok firmaya reklam ve tanıtımları konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi…

1997 yılından beri hizmet veren firmamız için de “hakkımızda” yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.

Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tantım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.

Multimedya Tanıtım için kısaca; “Denizli’de Tanıtım konusunda uzmanlaşmış bir Reklam Ajansı” diyebiliriz.

Multimedya Tanıtımı biraz daha yakından tanıdığınızda başka illerde yada Denizli’deki benzer reklam ajanslarından biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda “Farklıyız…” diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır reklam ve tanıtım alanlarında hizmet veriyoruz.

Peki Multimedya Tanıtım, diğer reklam ajanslarından ya da web tasarım firmalarından neden farklıdır?

Çünkü;
Herşeyden önce;
“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”
“Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.”
“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”
“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”

Elbette Multimedya Tanıtımı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz…